Nasz zespół

 


 


 

Marek
To jeden z ważniejszych dni w waszym życiu. Pozwólcie mi przeżyć go z Wami i zapisać każdy najszczęśliwszy moment z tego dnia. Daje z siebie 101% by każdy film był inny… żeby akurat Wasz film był taki jaki chcecie żeby przy oglądaniu czuliście się jakbyście Wy go wyreżyserowali.

Jestem zawsze obok Was, nigdy nie wchodzę na pierwszy plan by ustalać Wasz dzień. Stoję z boku po to by w każdym momencie być gotowym na sfilmowanie najlepszych momentów z Waszego Ślubu oraz dodać coś od siebie by miło Was zaskoczyć przy oglądaniu.


 

Rafał
Fotografia jest moją pasją od 20 lat. Od ponad 10 lat zajmuję się fotografią okolicznościową jak również fotografią ślubną.

Brałem udział w licznych projektach fotograficznych między innymi dla:

– NBP przy projekcie pt.: „portrety i monety”,
– American Heart of Poland przy fotografowaniu zabiegów kardiochirurgicznych,
– Piwniczka Smaków w Warszawie przy tworzeniu zdjęć reklamowych win.

Posiadam doświadczenie w fotografowaniu wnętrz i wyposażenia hoteli.

Specjalizuję się także w fotografii portretowej i fashion.

Podczas realizacji zleceń dokładam wszelkich starań, aby efekty mojej pracy były nieszablonowe, oryginalne i świeże.

Stawiam na ciągły rozwój i udoskonalanie swoich umiejętności, dlatego często uczestniczę w warsztatach fotograficznych, które są również idealną okazją do poznawania nowych osób i wymiany doświadczeń. Uwielbiam pracę z ludźmi, jestem osobą otwartą, z dużym poczuciem humoru.


 

Maja
Fotografia to moja pasja, hobby, sposób na spędzenie wolnego czasu, a czasem nawet sport – bieganie z ciężarami 😉

Moje pierwsze doświadczenia fotograficzne związane były z licznymi reportażami eventowymi z imprez organizowanych na terenie Katowic i Chorzowa. Później zaczęłam pogłębiać wiedzę z zakresu fotografii ślubnej.

Od czasu kiedy zostałam mamą małej Oliwki coraz więcej frajdy sprawia mi również praca z najmłodszymi.

Każda sesja jest wyzwaniem, każda jest nieszablonowa, bo każdy z nas jest wyjątkowy. Dlatego zawsze staram się budować niepowtarzalny klimat sesji by każde ujęcie ożywiało Wasze najbardziej wyjątkowe wspomnienia.