Nazywam się Marcin Osyra

O fotografii napisano już chyba wszystko, dlatego chcę Ci opowiedzieć, czym dla mnie jest rejestrowanie pojedynczego obrazu za pomocą światła.

Jak słusznie zauważył Wynn Bullock, aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Dzięki niemu widzimy ostrzej i dalej niż oko. Za każdym razem jednak, gdy naciskam spust migawki pragnę pokazać to, co niewidzialne dla oczu. Pragnę pokazać Twoje emocje, radości i małe szczęścia. Chcę na tę jedną klatkę / w tym jednym momencie zatrzymać stale biegnący czas.

Pewnie zdążyłeś przejrzeć już moje portfolio. Jeśli zachwyciło Twoje oczy, to bez wahania skontaktuj się ze mną. Z ogromną pasją fotografuję ludzi i ich zachowania. Zaproponuję Ci indywidualne sesje zdjęciowe: portrety, akty czy fotografie rodzinne. Z radością wykonam reportaż ślubny – od przygotowań przez ceremonię i wesele. Zaproponuję nasyconą pięknymi momentami / emocjami sesję plenerową z niebanalnym scenariuszem, w którym to Wy będzie grać główne role.

Masz potrzebę udokumentowania spotkania firmowego czy eventu lub wykonania sesji korporacyjnej? Zaufaj mojemu profesjonalizmowi i doświadczeniu. Wiem, jak ważne jest kreowanie pozytywnego wizerunku firm i instytucji. Wykonam portret i grupowe zdjęcia sytuacyjne. Moje fotografie pomogą nadać indywidualny charakter Twojej firmie.

Na koniec zdradzę Ci pewien sekret. Najbardziej magiczne w fotografowaniu jest postrzeganie ludzi i rzeczy w zupełnie nowy sposób. Ten sposób jest ukryty w mojej głowie – zobaczysz go na swojej fotografii.

BA in Art & Design
Montpellier University 2012
Graduated with Distinction

General & Social Photography
June 2014 – Present

Certyfikat „Profesjonalny retusz zdjęć ” Eduweb – Grzegorz Róg

Certyfikat warsztatów ślubnych – Grzegorz Moment Płaczek

Fashion Photography
2012 – June 2014

Zapytaj o ofertę

Marcin Osyra