Nasz zespółMarcin

Szef wszystkich szefów 😉 , a tak serio, Mąż Agnieszki, tata Jasia i Antosia. Człowiek biznesu, fotograf i artysta od urodzenia :). Zarządzam grupą kilkunastu świętych fachowców. Uważam że dobrze się w tym odnajduję, a ludzie mi ufają i zarażam ich swoją pozytywną energią. Dlaczego fotografuje ? – Ponieważ to KOCHAM .


Konrad

Moje filmy nie są zwykłe, kocham emocje. Wykonuję niebanalne realizacje z ceremonii zaślubin i wesela w sposób nieszablonowy i oryginalny wzbogacone o kinowy wygląd. Tworzę historię która razem z podkładem muzycznym stanowi spójną całość. Ślub bierze się tylko raz a wspomina się całe życie.


Rita

Hej! Jestem Rita. Robię zdjęcia odkąd pamietam. To jak zatrzymanie momentu do którego można później wrócić. Uwielbiam się uśmiechać i zarażać tym innych. Jestem perfekcjonistką i dbam o każdy detal. Moja praca jest spełnieniem moich marzeń.


Przemek

W mojej lodówce, jak i w fotografii, dominującą rolę odgrywa światło… poza tym uwielbiam Młode Pary, fotografuję Wasze wyjątkowe chwile od 2010 roku i dalej czuję głód dobrych zdjęć, emocji, Będę z Wami niczym Anioł Stróż

PS Liczę na Was, moi Drodzy Młodzi, razem uczynimy Great Photo once Again !


Hubert

Filmem pasjonuję się od 12 roku życia. Początki bywały różne, lepsze jak i gorsze, jednakże nie zniechęciłem się. Obecnie jestem studentem operatorstwa w szkole filmowej. Od 3 lat czynnie uczęszczam na różne szkolenia z fotografii oraz filmu, nieustannie rozwijając się i nabierając nowych doświadczeń, co ma swoje przełożenie podczas pracy. W 2016 roku wraz z grupą filmową stanąłem na podium ogólnopolskiego konkursu filmowego, dzięki czemu miałem okazję być autorem zdjęć do teledysku zespołu „Domowe Melodie”.


Rafał

Fotografia jest moją pasją od 20 lat. Od ponad 10 lat zajmuję się fotografią okolicznościową jak również fotografią ślubną.

Brałem udział w licznych projektach fotograficznych między innymi dla:

– NBP przy projekcie pt.: „portrety i monety”,
– American Heart of Poland przy fotografowaniu zabiegów kardiochirurgicznych,
– Piwniczka Smaków w Warszawie przy tworzeniu zdjęć reklamowych win.

Posiadam doświadczenie w fotografowaniu wnętrz i wyposażenia hoteli.

Specjalizuję się także w fotografii portretowej i fashion.

Podczas realizacji zleceń dokładam wszelkich starań, aby efekty mojej pracy były nieszablonowe, oryginalne i świeże.

Stawiam na ciągły rozwój i udoskonalanie swoich umiejętności, dlatego często uczestniczę w warsztatach fotograficznych, które są również idealną okazją do poznawania nowych osób i wymiany doświadczeń. Uwielbiam pracę z ludźmi, jestem osobą otwartą, z dużym poczuciem humoru.


Jarek

Lubię szerokie samochody, proste kadry

i promieniowanie elektromagnetyczne
o długościach fali z zakresu 380 – 780 nm.

Mam pomysł, doświadczenie… i dobry humor 🙂
Ale przede wszystkim lubię podróżować w rejony,
które zawsze mnie zaskakują, bo jak napisała Susan Sontag:
„Aparat fotograficzny sprawia, że każdy jest turystą
w rzeczywistości innych ludzi, …”

Molo

Dobry film to sztuka. Ja jestem artystą . Pasujemy do siebie 😎 Film to sztuka pokazania emocji, oddania klimatu danego miejsca, atmosfery danej sytuacji, opowiadania historii. Staram się równoważyć proste klasyczne ujęcia z tymi niebanalnymi, czasem w subtelny sposób kreuje ujęcie i podpowiadam co robić by Wasz film był dla was nie tylko wspomnieniem i pamiątkom ale również artystycznym doznaniem. Brzmi pompatycznie ale przekonacie się że tworzenie filmu to też dobra zabawa i choć efekt końcowy często wzrusza i zachwyca to na planie jest swobodnie i wesoło bo film to coś przyjemnego zarówno w dniu nagrania jak i po 10 latach oglądany z ukochaną osobą


Marek
Jestem twórcą filmowym. Walczę o to, żeby podchodzić do tematu nietuzinkowo. Celuję w historie godne opowiedzenia, poszukuję emocji. Lubię poruszać tematy niebanalne. Dbałość o szczegół techniczny: wizualny i dźwiękowy to dla mnie sprawa najwyższej wagi.

Kasia
Fotografią zaczęłam interesować się w wieku 11 lat. Wtedy to dostałam swoją pierwszą lustrzankę, którą robiłam zdjęcia moim psom i naturze. Od tego czasu nie rozstawałam się z aparatem. Przez brak modeli robiłam przede wszystkim autoportrety. Zrodziło to we mnie zainteresowanie modelingiem, co obecnie wykorzystuję w pracy, doradzając i ustawiając klientów podczas sesji. Oczywiście po to, by wyszli jak najlepiej. Dziś potrafię dostosować się do każdych warunków, tak by uzyskać najlepsze możliwie zdjęcie, zarówno technicznie jak i emocjonalnie.

Marek

To jeden z ważniejszych dni w waszym życiu. Pozwólcie mi przeżyć go z Wami i zapisać każdy najszczęśliwszy moment z tego dnia. Daje z siebie 101% by każdy film był inny… żeby akurat Wasz film był taki jaki chcecie żeby przy oglądaniu czuliście się jakbyście Wy go wyreżyserowali.

Jestem zawsze obok Was, nigdy nie wchodzę na pierwszy plan by ustalać Wasz dzień. Stoję z boku po to by w każdym momencie być gotowym na sfilmowanie najlepszych momentów z Waszego Ślubu oraz dodać coś od siebie by miło Was zaskoczyć przy oglądaniu


Mateusz

Cześć! Jestem Mateusz. Bierzecie ślub? Ekstra! Uwielbiam śluby. Każdy z nich to inna historia. Emocja są dla mnie najważniejsze, pracuje dyskretnie i staram się nie ingerować w Wasz dzień. Zwracam uwagę na detale i szczegóły, które Wam mogą umknąć w natłoku zdarzeń. Tworze pełne emocji, nowoczesne filmy ślubne.