Nasz zespółMarcin

Szef wszystkich szefów 😉 , a tak serio, mąż Agnieszki, tata Jasia i Antosia. Człowiek biznesu, fotograf i artysta od urodzenia :). Zarządzam grupą kilkunastu świętych fachowców. Uważam że dobrze się w tym odnajduję, a ludzie mi ufają i zarażam ich swoją pozytywną energią. Dlaczego fotografuje ? – Ponieważ to KOCHAM .


Konrad

Moje filmy nie są zwykłe, kocham emocje. Wykonuję niebanalne realizacje z ceremonii zaślubin i wesela w sposób nieszablonowy i oryginalny wzbogacone o kinowy wygląd. Tworzę historię która razem z podkładem muzycznym stanowi spójną całość. Ślub bierze się tylko raz a wspomina się całe życie.


Julka

Cześć 😉

Jestem Julka. Moją pasją jest fotografowanie emocji.

W pracy skupiam się na tym, co prawdziwe i szczere.

Po kilku latach pracy jako fotograf reportaż ślubny stał się moim planem na życie.

Sposób, w jaki postrzegam moje Pary Młode, nie należy do tuzinkowych. Wyznaję zasadę, że w fotografii chodzi o głębię uczuć, a nie głębię ostrości. Jako fotograf staję się cichym obserwatorem tego, co najpiękniejsze i ulotne.


Ewa

Hej! Jestem Ewa. Kocham obserwować, szukać światła i emocji. Na co dzień studiuję grafikę i często wplatam ją na zdjęciach. W fotografii uwielbiam delikatność, symetrię jak zarówno dynamikę i wieloplanowość.


Agata

Hej! Nazywam się Agata. Fotografia to moja pasja odkąd pamiętam. W swojej pracy uwielbiam to, że mogę być kreatywna i równocześnie wrażliwa co w połączeniu daje magiczne efekty. Lubię obserwować to co mnie otacza, a co dla zwykłego człowiek nie jest widzialne. Obecnie dodatkowym spojrzeniem stała się również grafika komputerowa i z nią łączę fotografię tworząc nowe historie..


Krzysiek

Hej, jestem Krzysiek.

Moją największą pasją jest kręcenie filmów.

.


Rafał

Fotografia jest moją pasją od 20 lat. Od ponad 10 lat zajmuję się fotografią okolicznościową jak również fotografią ślubną.

Brałem udział w licznych projektach fotograficznych między innymi dla:

– NBP przy projekcie pt.: „portrety i monety”,
– American Heart of Poland przy fotografowaniu zabiegów kardiochirurgicznych,
– Piwniczka Smaków w Warszawie przy tworzeniu zdjęć reklamowych win.

Posiadam doświadczenie w fotografowaniu wnętrz i wyposażenia hoteli.

Specjalizuję się także w fotografii portretowej i fashion.

Podczas realizacji zleceń dokładam wszelkich starań, aby efekty mojej pracy były nieszablonowe, oryginalne i świeże.

Stawiam na ciągły rozwój i udoskonalanie swoich umiejętności, dlatego często uczestniczę w warsztatach fotograficznych, które są również idealną okazją do poznawania nowych osób i wymiany doświadczeń. Uwielbiam pracę z ludźmi, jestem osobą otwartą, z dużym poczuciem humoru.


Jarek

Lubię szerokie samochody, proste kadry

i promieniowanie elektromagnetyczne
o długościach fali z zakresu 380 – 780 nm.

Mam pomysł, doświadczenie… i dobry humor 🙂
Ale przede wszystkim lubię podróżować w rejony,
które zawsze mnie zaskakują, bo jak napisała Susan Sontag:
„Aparat fotograficzny sprawia, że każdy jest turystą
w rzeczywistości innych ludzi, …”

Kasia
Fotografią zaczęłam interesować się w wieku 11 lat. Wtedy to dostałam swoją pierwszą lustrzankę, którą robiłam zdjęcia moim psom i naturze. Od tego czasu nie rozstawałam się z aparatem. Przez brak modeli robiłam przede wszystkim autoportrety. Zrodziło to we mnie zainteresowanie modelingiem, co obecnie wykorzystuję w pracy, doradzając i ustawiając klientów podczas sesji. Oczywiście po to, by wyszli jak najlepiej. Dziś potrafię dostosować się do każdych warunków, tak by uzyskać najlepsze możliwie zdjęcie, zarówno technicznie jak i emocjonalnie.
 

Hubert

Filmem pasjonuję się od 12 roku życia. Początki bywały różne, lepsze jak i gorsze, jednakże nie zniechęciłem się. Obecnie jestem studentem operatorstwa w szkole filmowej. Od 3 lat czynnie uczęszczam na różne szkolenia z fotografii oraz filmu, nieustannie rozwijając się i nabierając nowych doświadczeń, co ma swoje przełożenie podczas pracy. W 2016 roku wraz z grupą filmową stanąłem na podium ogólnopolskiego konkursu filmowego, dzięki czemu miałem okazję być autorem zdjęć do teledysku zespołu „Domowe Melodie”


Anastazja
Mam na imię Anastazja i śmiało mogę nazwać się fotografem.
Kocham fotografię od najmłodszych lat i dzięki rodzicom, którzy podarowali mi mój pierwszy aparat, zaczęłam robić zdjęcia i robię to już od ponad 5 lat.
Dla mnie fotografia to cała historia naszego życia, poprzez fotografię dajemy sobie i naszym bliskim możliwość przeżycia tej chwili szczęścia, którą kiedyś przeżyliśmy, oglądając zdjęcia.

Rita

Hej! Jestem Rita. Robię zdjęcia odkąd pamietam. To jak zatrzymanie momentu do którego można później wrócić. Uwielbiam się uśmiechać i zarażać tym innych. Jestem perfekcjonistką i dbam o każdy detal. Moja praca jest spełnieniem moich marzeń.


Szymon
Cześć jestem Szymon,
 
filmowaniem zajmuję się od 8 lat, uwielbiam artystyczne kadry i ujęcia pełne emocji.

Wojtek

Nie napiszę tu, że fotografia to moja pasja. Zobaczycie ją w moich zdjęciach ślubnych i reportażach.. Zerknijcie w galerię zdjęć, w kwestii jakości nie idę na kompromisy. Dogadam się za to w wielu innych sprawach. Sesja narzeczeńska, fotografia ślubna, reportaż z wesela? A może zdjęcia ciążowe, plenery, fotki z chrzcin, komunii, urodzin? Klasyczne, romantyczne? Czy raczej spontaniczne, szalone, nawet trochę głupie? Uzbrojony w aparat, z głową pełną pomysłów i uśmiechem jestem gotów na każde fotograficzne wyzwanie. Spotkajmy się w tych najważniejszych dla Was chwilach”

plus jestem wielbicielem piesków, wędrówek górskich a w szczególności fotografowania wschodów słońca, zimą snowboard, pierwszy ślub zrealizowałem w 2010 a potem jakoś poszło z górki 🙂

Zależy mi na fotografowaniu ludzkich emocji i ukazaniu piękna relacji dwojga zakochanych w sobie osób.