Nasz zespółMarcin

Szef wszystkich szefów 😉 , a tak serio, mąż Agnieszki, tata Jasia i Antosia. Człowiek biznesu, fotograf i artysta od urodzenia :). Zarządzam grupą kilkunastu świętych fachowców. Uważam że dobrze się w tym odnajduję, a ludzie mi ufają i zarażam ich swoją pozytywną energią. Dlaczego fotografuje ? – Ponieważ to KOCHAM .


Konrad

Moje filmy nie są zwykłe, kocham emocje. Wykonuję niebanalne realizacje z ceremonii zaślubin i wesela w sposób nieszablonowy i oryginalny wzbogacone o kinowy wygląd. Tworzę historię która razem z podkładem muzycznym stanowi spójną całość. Ślub bierze się tylko raz a wspomina się całe życie.


Julka

Cześć 😉

Jestem Julka. Moją pasją jest fotografowanie emocji.

W pracy skupiam się na tym, co prawdziwe i szczere.

Po kilku latach pracy jako fotograf reportaż ślubny stał się moim planem na życie.

Sposób, w jaki postrzegam moje Pary Młode, nie należy do tuzinkowych. Wyznaję zasadę, że w fotografii chodzi o głębię uczuć, a nie głębię ostrości. Jako fotograf staję się cichym obserwatorem tego, co najpiękniejsze i ulotne.


Agata

Hej! Nazywam się Agata. Fotografia to moja pasja odkąd pamiętam. W swojej pracy uwielbiam to, że mogę być kreatywna i równocześnie wrażliwa co w połączeniu daje magiczne efekty. Lubię obserwować to co mnie otacza, a co dla zwykłego człowiek nie jest widzialne. Obecnie dodatkowym spojrzeniem stała się również grafika komputerowa i z nią łączę fotografię tworząc nowe historie..


Krzysiek

Hej, jestem Krzysiek.

Moją największą pasją jest kręcenie filmów.

.


Rafał

Fotografia jest moją pasją od 20 lat. Od ponad 10 lat zajmuję się fotografią okolicznościową jak również fotografią ślubną.

Brałem udział w licznych projektach fotograficznych między innymi dla:

– NBP przy projekcie pt.: „portrety i monety”,
– American Heart of Poland przy fotografowaniu zabiegów kardiochirurgicznych,
– Piwniczka Smaków w Warszawie przy tworzeniu zdjęć reklamowych win.

Posiadam doświadczenie w fotografowaniu wnętrz i wyposażenia hoteli.

Specjalizuję się także w fotografii portretowej i fashion.

Podczas realizacji zleceń dokładam wszelkich starań, aby efekty mojej pracy były nieszablonowe, oryginalne i świeże.

Stawiam na ciągły rozwój i udoskonalanie swoich umiejętności, dlatego często uczestniczę w warsztatach fotograficznych, które są również idealną okazją do poznawania nowych osób i wymiany doświadczeń. Uwielbiam pracę z ludźmi, jestem osobą otwartą, z dużym poczuciem humoru.


Jarek

Lubię szerokie samochody, proste kadry

i promieniowanie elektromagnetyczne
o długościach fali z zakresu 380 – 780 nm.

Mam pomysł, doświadczenie… i dobry humor 🙂
Ale przede wszystkim lubię podróżować w rejony,
które zawsze mnie zaskakują, bo jak napisała Susan Sontag:
„Aparat fotograficzny sprawia, że każdy jest turystą
w rzeczywistości innych ludzi, …”

Kasia
Fotografią zaczęłam interesować się w wieku 11 lat. Wtedy to dostałam swoją pierwszą lustrzankę, którą robiłam zdjęcia moim psom i naturze. Od tego czasu nie rozstawałam się z aparatem. Przez brak modeli robiłam przede wszystkim autoportrety. Zrodziło to we mnie zainteresowanie modelingiem, co obecnie wykorzystuję w pracy, doradzając i ustawiając klientów podczas sesji. Oczywiście po to, by wyszli jak najlepiej. Dziś potrafię dostosować się do każdych warunków, tak by uzyskać najlepsze możliwie zdjęcie, zarówno technicznie jak i emocjonalnie.
 

Hubert

Filmem pasjonuję się od 12 roku życia. Początki bywały różne, lepsze jak i gorsze, jednakże nie zniechęciłem się. Obecnie jestem studentem operatorstwa w szkole filmowej. Od 3 lat czynnie uczęszczam na różne szkolenia z fotografii oraz filmu, nieustannie rozwijając się i nabierając nowych doświadczeń, co ma swoje przełożenie podczas pracy. W 2016 roku wraz z grupą filmową stanąłem na podium ogólnopolskiego konkursu filmowego, dzięki czemu miałem okazję być autorem zdjęć do teledysku zespołu „Domowe Melodie”


Szymon
Cześć jestem Szymon,
 
filmowaniem zajmuję się od 8 lat, uwielbiam artystyczne kadry i ujęcia pełne emocji.

Wojtek

Nie napiszę tu, że fotografia to moja pasja. Zobaczycie ją w moich zdjęciach ślubnych i reportażach.. Zerknijcie w galerię zdjęć, w kwestii jakości nie idę na kompromisy. Dogadam się za to w wielu innych sprawach. Sesja narzeczeńska, fotografia ślubna, reportaż z wesela? A może zdjęcia ciążowe, plenery, fotki z chrzcin, komunii, urodzin? Klasyczne, romantyczne? Czy raczej spontaniczne, szalone, nawet trochę głupie? Uzbrojony w aparat, z głową pełną pomysłów i uśmiechem jestem gotów na każde fotograficzne wyzwanie. Spotkajmy się w tych najważniejszych dla Was chwilach”

plus jestem wielbicielem piesków, wędrówek górskich a w szczególności fotografowania wschodów słońca, zimą snowboard, pierwszy ślub zrealizowałem w 2010 a potem jakoś poszło z górki 🙂

Zależy mi na fotografowaniu ludzkich emocji i ukazaniu piękna relacji dwojga zakochanych w sobie osób.


Konrad

Hej ! Jestem Konrad..


Max

Cześć, jestem Max. Od dziecka oglądając filmy zastanawiałem się co powoduje, że jeden film jest dobry a drugi zły, że na jednym potrafimy się bawić i śmiać a na drugim płakać ze wzruszenia. Po latach nauki i pracy przy tworzeniu potrafię sprawić by Wasz film był idealny.


Sandra

Hej!
Mam na imię Sandra i jestem fotografem ślubnym.

Najbardziej w swojej pracy lubię kontakt z ludźmi i fakt, że 
fotografuję prawdopodobnie najważniejsze chwile ich życia!
Uwielbiam podróże i aktywnie spędzać czas.

Zawsze znajdzie się czas na wypad w góry, jazdę na rowerze czy 
krótką wycieczkę za miasto.

Do życia podchodzę z uśmiechem na twarzy i może brzmi to 
banalnie, ale to wspaniałe uczucie robić w życiu to, co się kocha!