Nasz zespółMarcin

Szef wszystkich szefów 😉 , a tak serio, mąż Agnieszki, tata Jasia i Antosia. Człowiek biznesu, fotograf i artysta od urodzenia :). Zarządzam grupą kilkunastu świętych fachowców. Uważam że dobrze się w tym odnajduję, a ludzie mi ufają i zarażam ich swoją pozytywną energią. Dlaczego fotografuje ? – Ponieważ to KOCHAM .


Konrad

Moje filmy nie są zwykłe, kocham emocje. Wykonuję niebanalne realizacje z ceremonii zaślubin i wesela w sposób nieszablonowy i oryginalny wzbogacone o kinowy wygląd. Tworzę historię która razem z podkładem muzycznym stanowi spójną całość. Ślub bierze się tylko raz a wspomina się całe życie.


Krzysiek
Cześć,
Mam na imię Krzysiek.
Jestem fotografem ślubnym.
Lubię pracować z ludźmi a ludzie lubią pracować ze mną.
Jestem utalentowany i mam kreatywne pomysły podczas ceremonii i przyjęcia.

Agata

Hej! Nazywam się Agata. Fotografia to moja pasja odkąd pamiętam. W swojej pracy uwielbiam to, że mogę być kreatywna i równocześnie wrażliwa co w połączeniu daje magiczne efekty. Lubię obserwować to co mnie otacza, a co dla zwykłego człowiek nie jest widzialne. Obecnie dodatkowym spojrzeniem stała się również grafika komputerowa i z nią łączę fotografię tworząc nowe historie..


Marcin
„Mam na imię Marcin, a fotografią zacząłem się interesować 20 lat temu. Zanim pojąłem, że to może być sposób na życie ciągle szukałem swojej drogi, aż w końcu pojawiła się okazja do sfotografowania mojego pierwszego ślubu. Od tamtej pory wiem, że to mój kierunek i podążam nim do dzisiaj.”

Moją największą pasją jest fotogra

.


Mateusz

Cześć

Jestem Mateusz i jestem fotografem. Pasjonuję się reporterskim podejściem do fotografowanego ślubu, szczególnie bliskie mi są nietypowe momenty bez ingerencji w naturalny przebieg wydarzeń. Kocham reportaż, nie tylko ślubny, głęboko wierzę że dobre zdjęcie przedstawia zagadkę, obok której trudno przejść obojętnie.

.


Jarek

Lubię szerokie samochody, proste kadry

i promieniowanie elektromagnetyczne
o długościach fali z zakresu 380 – 780 nm.

Mam pomysł, doświadczenie… i dobry humor 🙂
Ale przede wszystkim lubię podróżować w rejony,
które zawsze mnie zaskakują, bo jak napisała Susan Sontag:
„Aparat fotograficzny sprawia, że każdy jest turystą
w rzeczywistości innych ludzi, …”

Sebastian
Hej, jestem Sebastian. Zrealizuje dla Was piękny wzruszajacy, bądź energiczny film ślubny
 

Mikołaj

Filmem pasjonuję się od 12 roku życia. 


Szymon
Cześć jestem Szymon,
 
filmowaniem zajmuję się od 8 lat, uwielbiam artystyczne kadry i ujęcia pełne emocji.

Wojtek

Nie napiszę tu, że fotografia to moja pasja. Zobaczycie ją w moich zdjęciach ślubnych i reportażach.. Zerknijcie w galerię zdjęć, w kwestii jakości nie idę na kompromisy. Dogadam się za to w wielu innych sprawach. Sesja narzeczeńska, fotografia ślubna, reportaż z wesela? A może zdjęcia ciążowe, plenery, fotki z chrzcin, komunii, urodzin? Klasyczne, romantyczne? Czy raczej spontaniczne, szalone, nawet trochę głupie? Uzbrojony w aparat, z głową pełną pomysłów i uśmiechem jestem gotów na każde fotograficzne wyzwanie. Spotkajmy się w tych najważniejszych dla Was chwilach”

plus jestem wielbicielem piesków, wędrówek górskich a w szczególności fotografowania wschodów słońca, zimą snowboard, pierwszy ślub zrealizowałem w 2010 a potem jakoś poszło z górki 🙂

Zależy mi na fotografowaniu ludzkich emocji i ukazaniu piękna relacji dwojga zakochanych w sobie osób.


Konrad

Filmowaniem zajmuje się od 9 lat. Artystyczny film ślubny z inspirującym film lookiem to cel na każdy film jaki nagrywam. Chociaż na zdjęciu trzymam gimbala to zaskoczę was ujęciami z ręki 👋🏻📸 Po prostu daj się ponieść kamerze a będzie to najlepsze wideo z Waszego dnia 😉


Max

Cześć, jestem Max. Od dziecka oglądając filmy zastanawiałem się co powoduje, że jeden film jest dobry a drugi zły, że na jednym potrafimy się bawić i śmiać a na drugim płakać ze wzruszenia. Po latach nauki i pracy przy tworzeniu potrafię sprawić by Wasz film był idealny.


Karolina

Cześć! Mam na imię Karolina, fotografuję od 7 lat, według mnie kwintesencją sukcesu jest złapanie chwili i odzwierciedlanie emocji. Wszystko po to, żebyście na własnej skórze, nawet po latach oglądając efekty mojej pracy -odczuwali ten sam dreszczyk emocji i dosłownie cofnęli się w czasie do tego magicznego momentu! Do tego towarzyszy mi uśmiech i chęć niesienia Wam wsparcia żebyście czuli się swobodnie.

 

Klaudia
Cześć,jestem Klaudia 🙂
Fotografią zaraziła mnie moja siostra w wieku 13 lat. Już wtedy wiedziałam co chce w życiu robić.
Ukończyłam szkołę fotograficzną i każdego dnia staram się rozwijać swoja pasję. Zatrzymuję dla Was najpiękniejsze
chwile.